Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
probiotyki
11-02-2011, 10:44
Post: #1
probiotyki
Jak to jest z tymi probiotykami? Każdy jogurt je zawiera? czasem właśnie takie wrażenie odnoszę. W czym taki jogurt z probiotykiem jest lepszy od zwykłego?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-02-2011, 11:10
Post: #2
RE: probiotyki
na pewno nie każdy, słyszałam coś o właściwym oznakowaniu tych jogurtów, które naprawdę zawierają probiotyki. Ale nie wiem do końca czego mam szukać :/ a tak w ogóle, to dużo jogurtów w swoim zyciu zjadacie? Ja się cała gotuję jak przechodzę między lodówkami w marketach. Są tego miliony! Dla mnie to same ulepy :/ cukier, cukier i cukier. A mamom się wydaje, że kupują dzieciom samo zdrowie (bo to przecież nie słodycze)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-02-2011, 13:19
Post: #3
RE: probiotyki
najlepsze ją jogurty naturalne! Bardzo lubię taki jogurt ze startym jabłkiem albo suszonymi morelami Smile pycha!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-02-2011, 15:35
Post: #4
RE: probiotyki
mniam, najlepiej takie pomarańczowe morelki? Wiesz, że są pełne siarki? Mniam, mniam :/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2011, 8:15
Post: #5
RE: probiotyki
wiem, wiem ;/ niestety, ale na szczęście czasem mogę sobie pozwolić na ekologiczne morelki, nie są może takie ładne i pomarańczowe, ale za to o wiele lepsze Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-02-2011, 13:30
Post: #6
RE: probiotyki
czytam waszą rozmowę i chyba przerzucę się na naturalne jogurty, bo do tej pory zawsze owocowe jadłam Smile

Uwielbiam Czekoladę Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-02-2011, 13:56
Post: #7
RE: probiotyki
Lepszy jogurt owocowy niż czekolada Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-03-2011, 9:23
Post: #8
RE: probiotyki
Właśnie - co to są te "biotyki"?
Znamy wszyscy "anty-biotyki", które są raczej wojownicze, bo mają w nas zabić coś złego. W takim razie "pro-biotyki" mają w nas rozwinąć coś złego, czy dobrego? Huh
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | aktywniepozdrowie.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS