Forum aktywniepozdrowie.pl
probiotyki - Wersja do druku

+- Forum aktywniepozdrowie.pl (http://forum.aktywniepozdrowie.pl)
+-- Dział: ZDOBYWAMY PIRAMIDĘ (/forum-8.html)
+--- Dział: MLEKO i PRZETWORY MLECZNE (/forum-25.html)
+--- Wątek: probiotyki (/thread-66.html)



probiotyki - Mądry Staś - 11-02-2011 10:44

Jak to jest z tymi probiotykami? Każdy jogurt je zawiera? czasem właśnie takie wrażenie odnoszę. W czym taki jogurt z probiotykiem jest lepszy od zwykłego?


RE: probiotyki - natka - 14-02-2011 11:10

na pewno nie każdy, słyszałam coś o właściwym oznakowaniu tych jogurtów, które naprawdę zawierają probiotyki. Ale nie wiem do końca czego mam szukać :/ a tak w ogóle, to dużo jogurtów w swoim zyciu zjadacie? Ja się cała gotuję jak przechodzę między lodówkami w marketach. Są tego miliony! Dla mnie to same ulepy :/ cukier, cukier i cukier. A mamom się wydaje, że kupują dzieciom samo zdrowie (bo to przecież nie słodycze)


RE: probiotyki - mania - 14-02-2011 13:19

najlepsze ją jogurty naturalne! Bardzo lubię taki jogurt ze startym jabłkiem albo suszonymi morelami Smile pycha!


RE: probiotyki - natka - 14-02-2011 15:35

mniam, najlepiej takie pomarańczowe morelki? Wiesz, że są pełne siarki? Mniam, mniam :/


RE: probiotyki - mania - 15-02-2011 8:15

wiem, wiem ;/ niestety, ale na szczęście czasem mogę sobie pozwolić na ekologiczne morelki, nie są może takie ładne i pomarańczowe, ale za to o wiele lepsze Smile


RE: probiotyki - Zuzanka - 16-02-2011 13:30

czytam waszą rozmowę i chyba przerzucę się na naturalne jogurty, bo do tej pory zawsze owocowe jadłam Smile


RE: probiotyki - natka - 16-02-2011 13:56

Lepszy jogurt owocowy niż czekolada Tongue


RE: probiotyki - Belfegor - 03-03-2011 9:23

Właśnie - co to są te "biotyki"?
Znamy wszyscy "anty-biotyki", które są raczej wojownicze, bo mają w nas zabić coś złego. W takim razie "pro-biotyki" mają w nas rozwinąć coś złego, czy dobrego? Huh