Forum aktywniepozdrowie.pl

Pełna wersja: probiotyki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak to jest z tymi probiotykami? Każdy jogurt je zawiera? czasem właśnie takie wrażenie odnoszę. W czym taki jogurt z probiotykiem jest lepszy od zwykłego?
na pewno nie każdy, słyszałam coś o właściwym oznakowaniu tych jogurtów, które naprawdę zawierają probiotyki. Ale nie wiem do końca czego mam szukać :/ a tak w ogóle, to dużo jogurtów w swoim zyciu zjadacie? Ja się cała gotuję jak przechodzę między lodówkami w marketach. Są tego miliony! Dla mnie to same ulepy :/ cukier, cukier i cukier. A mamom się wydaje, że kupują dzieciom samo zdrowie (bo to przecież nie słodycze)
najlepsze ją jogurty naturalne! Bardzo lubię taki jogurt ze startym jabłkiem albo suszonymi morelami Smile pycha!
mniam, najlepiej takie pomarańczowe morelki? Wiesz, że są pełne siarki? Mniam, mniam :/
wiem, wiem ;/ niestety, ale na szczęście czasem mogę sobie pozwolić na ekologiczne morelki, nie są może takie ładne i pomarańczowe, ale za to o wiele lepsze Smile
czytam waszą rozmowę i chyba przerzucę się na naturalne jogurty, bo do tej pory zawsze owocowe jadłam Smile
Lepszy jogurt owocowy niż czekolada Tongue
Właśnie - co to są te "biotyki"?
Znamy wszyscy "anty-biotyki", które są raczej wojownicze, bo mają w nas zabić coś złego. W takim razie "pro-biotyki" mają w nas rozwinąć coś złego, czy dobrego? Huh
Przekierowanie