Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
spacery
10-02-2011, 10:49
Post: #11
RE: spacery
Skakanka! Prawie zapomniałam, że coś takiego istnieje Smile Ciekawe jakbym wyglądała wychodząc ze skakanką na dwór? Dorosła baba pośród siedmiolatek Smile może i w gumę pozwoliłyby mi zagrać. Już nie moge się wiosny doczekać!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-03-2011, 9:21 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-03-2011 9:21 przez Belfegor.)
Post: #12
RE: spacery
Natka - zrobiło się ciepło, czas na skakankę, grę w gumę i ruch poza "pachnącą" salą Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-03-2011, 13:52
Post: #13
RE: spacery
tak Smile biorę się z tę skakankę! Ale z "pachnącej sali" nie zrezygnuję, właśnie odkryłam fitness z elementami boxu Big Grin jest zabawa!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-03-2011, 18:45
Post: #14
RE: spacery
Natka - po co Ci to?! Confused Nie dość, że "sala pachnąca", to jeszcze buźkę w niej kancerują... Chcesz mieć złamany nos, jak Owen Wilson? Cóż, każdy ma prawo być pięknym inaczejUndecided
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-03-2011, 8:23
Post: #15
RE: spacery
Twarzy już nic nie zaszkodzi Tongue a poza tym bijemy powietrze, a nie siebie nawzajem Big Grin wczoraj też byłam i nie zrezygnuję, po wszystkim byłam zmęczona niemiłosiernie, ale z wielkim uśmiechem na twarzy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-03-2011, 9:52
Post: #16
RE: spacery
Confused To ja już wiem, dlaczego nad nami takie niezdrowe powietrze... Dostało kilka razy "w tlen" i się przeniosło na Podlasie, bo tam ludzie spokojniejsi. Strach pomyśleć, co będzie, jak odda Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-04-2011, 14:34
Post: #17
RE: spacery
A ja lubię na siłownię pochodzić, ciało jest mi zawsze wdzięczne po sesji ćwiczeń, sport na wolnym powietrzu też super, ale jak pada, to już jest wymówka, a na siłownię zawsze można się wybrać bez względu na pogodę...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-04-2011, 8:10
Post: #18
RE: spacery
Siłownia? Gratuluję mobilizacji. Ja sama nie potrafię się zmusić do wykonania serii ćwiczeń. Dlatego potrzebuję nad sobą kata-trenera, żeby na mnie wrzeszczał Wink Pozostaję wierna aerobikowi...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-06-2011, 11:30
Post: #19
RE: spacery
Latem czy wiosną najlepiej biegać na świeżym powietrzu czy jeździć na rowerze. W sumie jak pada śnieg czy leje to preferuję fitness i jakieś kursy itd.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-06-2011, 7:35
Post: #20
RE: spacery
Zimą najlepsze kursy, to kurs szydełkowania. Wyrabia nadgarstki, wzmacnia palce, a przy okazji można sobie sprawić ciepłą czapeczkę i szalik Smile
Czyżby zimową porą i podczas opadów deszczu nogi zapominały, jak się chodzi? Mróz (krioterapia) i deszcz (hydroterapia) wspaniale wpływają na cerę... drogie koleżanki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | aktywniepozdrowie.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS