Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
chcę zostać wegetarianką
14-12-2010, 10:30
Post: #1
chcę zostać wegetarianką
Chcę zrezygnować z jedzenia mięsa i ryb oraz jajek. Czy macie jakieś rady jak dostarczyć wszystkiego co potrzebne rezygnując z tych produktów?

Uwielbiam Czekoladę Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2010, 10:43
Post: #2
RE: chcę zostać wegetarianką
Jestem wegetarianinem z 17 letnim stażem. Nie jem mięsa pod żadną postacią, ani ryb, ani jajek.
Wybierz dietę lakto-wegetariańską. Produkty mleczne plus produkty pochodzenia roślinnego. Znajdziesz w nich wszystkie potrzebne do życia składniki. Naturalnie naczelną zasadą, obojętnie jakiej diety, jest - nie obżerać się.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-02-2011, 13:18
Post: #3
RE: chcę zostać wegetarianką
Dziękuje za podpowiedź Smile muszę przyznać, że dieta latko-wegetariańska jest dla mnie idealna, natomiast chyba nie mogłabym zostać prawdziwą wegetarianką, bo nie wyobrażam sobie, żeby zrezygnować z serów, kefiru czy mleka Smile
A rezygnując z mięsa itp odkryłam soczewicę, która jest cudowna Smile

Uwielbiam Czekoladę Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-02-2011, 13:44
Post: #4
RE: chcę zostać wegetarianką
A zrezygnujesz z czekolady? Smile tam chyba też nie do końca wykorzystują tylko roślinne składniki... Albo inne desery? Wszędzie jak okiem sięgnąć żelatyna! Żelatyna ze świnki! Nie żal Ci tej świnki? Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-02-2011, 13:56
Post: #5
RE: chcę zostać wegetarianką
szczęśliwe w czekoladzie z produktów zwierzęcych jest tylko mleko, a innych słodyczy do szczęścia nie potrzebuję!

Uwielbiam Czekoladę Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-02-2011, 14:03
Post: #6
RE: chcę zostać wegetarianką
A widziałaś to?
http://demotywatory.pl/2599828/Pieniadze...a-nie-daja
Smile Smile Smile
Ale się uśmiałam!
A wiadomo, w żelkach już żelatyna jest!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-05-2011, 13:19
Post: #7
RE: chcę zostać wegetarianką
jestem od jakiegoś czasu na diecie wegańskiej z przewagą surowej diety i powiem szczerze, że tak dobrze nigdy się nie czułam. ja też bałam się z początku o jakieś niedobory, na ironię kiedyś nie martwiłam się o nadmiar w mojej diecie Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | aktywniepozdrowie.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS