Forum aktywniepozdrowie.pl

Pełna wersja: chcę zostać wegetarianką
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chcę zrezygnować z jedzenia mięsa i ryb oraz jajek. Czy macie jakieś rady jak dostarczyć wszystkiego co potrzebne rezygnując z tych produktów?
Jestem wegetarianinem z 17 letnim stażem. Nie jem mięsa pod żadną postacią, ani ryb, ani jajek.
Wybierz dietę lakto-wegetariańską. Produkty mleczne plus produkty pochodzenia roślinnego. Znajdziesz w nich wszystkie potrzebne do życia składniki. Naturalnie naczelną zasadą, obojętnie jakiej diety, jest - nie obżerać się.
Dziękuje za podpowiedź Smile muszę przyznać, że dieta latko-wegetariańska jest dla mnie idealna, natomiast chyba nie mogłabym zostać prawdziwą wegetarianką, bo nie wyobrażam sobie, żeby zrezygnować z serów, kefiru czy mleka Smile
A rezygnując z mięsa itp odkryłam soczewicę, która jest cudowna Smile
A zrezygnujesz z czekolady? Smile tam chyba też nie do końca wykorzystują tylko roślinne składniki... Albo inne desery? Wszędzie jak okiem sięgnąć żelatyna! Żelatyna ze świnki! Nie żal Ci tej świnki? Tongue
szczęśliwe w czekoladzie z produktów zwierzęcych jest tylko mleko, a innych słodyczy do szczęścia nie potrzebuję!
A widziałaś to?
http://demotywatory.pl/2599828/Pieniadze...a-nie-daja
Smile Smile Smile
Ale się uśmiałam!
A wiadomo, w żelkach już żelatyna jest!
jestem od jakiegoś czasu na diecie wegańskiej z przewagą surowej diety i powiem szczerze, że tak dobrze nigdy się nie czułam. ja też bałam się z początku o jakieś niedobory, na ironię kiedyś nie martwiłam się o nadmiar w mojej diecie Wink
Przekierowanie