Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tłusty czwartek
02-03-2011, 11:15 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-03-2011 11:17 przez Belfegor.)
Post: #1
Tłusty czwartek
I znowu pączki??? Ostatnio jeden z producentów pączków "pochwalił się" w biznesowej reklamie (jak to wszyscy mają ochotę się "pchać na szkło"), że pączki są "beznadziejne".
Co w takim razie jeść w "tłusty czwartek", który jest tradycją (a wiadomo, że tyle w nas wspólnoty, ile w nas tradycji), a jednocześnie nie dać się zwariować i nie odchorować tej tradycji zgagą, niestrawnością i innymi mało fajnymi dolegliwościami spowodowanymi łakomstwem. Ktoś ma pomysł, co jeść w ten tłusty dzień, aby nie było tłusto i ociężale na żołądeczku?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2011, 12:18
Post: #2
RE: Tłusty czwartek
Jedyny pomysł jaki mi przychodzi do głowy to zachować umiar, ale w taki dzień jest to prawie niewykonalne Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2011, 12:26
Post: #3
RE: Tłusty czwartek
Fakt, oprzeć się łakomstwu w tłusty czwartek to niezłe wyzwanie Smile
Po prostu nie powinno się traktować pączków jak dodatkowych przekąsek, jeśli skusimy się na pączka to zrezygnujmy z ziemniaczków do obiadu albo dodatkowej kanapki na śniadanie itp Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2011, 15:10
Post: #4
RE: Tłusty czwartek
A ja obstawiam umiar+uzupełnienie. Czyli pączuś na drugie śniadanko ze szklanką mleka, albo pączuś na podwieczorek z sokiem z marchewki Smile ...albo to i to Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2011, 8:26
Post: #5
RE: Tłusty czwartek
Big Grin Udało się! Zero pączka, żadnego! Kusiło mnie zewsząd, bo nawet w sklepie obuwniczym stały pączki dla poprawienia atmosfery i nakłonienia klientów, ale mnie to nie wzięło. Jest dobrze!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | aktywniepozdrowie.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS