Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
spacery
16-12-2010, 13:11
Post: #1
spacery
Podobno na początek wystarczą i to też można zaliczyć do aktywności fizycznej. Ciekawe, bo podczas spaceru człowiek się nie namęczy, nie napoci, a może wyciągnąć z tego wiele korzyści.
Chyba zainwestuję czas w taką formę wypoczynku Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-12-2010, 13:43
Post: #2
RE: spacery
no właśnie, trzeba zainwestować czas!!! Ile tego czasu trzeba przeznaczyć na spacer? To już nie lepiej zmeczyc się porządnie na siłowni czy fitnessie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-12-2010, 14:41
Post: #3
RE: spacery
Każda forma ruchu jest dobra, wiadomo, że na fitnessie czy siłowni szybciej się zmęczymy, ale to kosztuje, przecież nikt za darmo nas nie wpuści na takie zajęcia, a spacer szczęśliwie nie kosztuje, więc dla osób które przymierzają się dopiero do uprawiania jakiegoś sportu to dobry początek. Kto wie może z czasem zamiast chodzić zaczną biegać, a potem zawitają na fitness czy siłownie, albo zachęcą znajomych i będą regularnie grać na hali w siatkówkę lub koszykówkę, kto wie...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-12-2010, 15:45 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-12-2010 15:45 przez Belfegor.)
Post: #4
RE: spacery
Fitness? Wolne żarty! To dobre dla "pędzących" za bóg wie czym, którzy muszą się pokazać w modnym miejscu, a takim od jakiegoś czasu stały się fitnessy (kiedyś takim miejscem były aerobiki) oraz tych, co lubią wąchać cudzy pot Sad
Ruch na świeżym powietrzu, obojętnie w jakiej formie jest pod każdym względem korzystniejszy dla zdrowia od pocenia się w czterech ścianach w sztucznym świetle. Fitnessy przypominają mi hydroponiczną hodowlę warzyw i owoców. Skoro "pędzący" znajdują pół godziny, lub godzinę na fitness, powinni też znaleźć czas na aktywność na świeżym powietrzu. Tylko mi nie tłumaczyć, że się nie da. Da się... dla chcącego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-01-2011, 13:41
Post: #5
RE: spacery
Skąd taka nagonka na fitnes/aerobik (jest w ogóle między tym jakaś różnica?!)? Przyznam się, że sama jesienią/zimą odwiedzam takie kluby. I bynajmniej nie jest to "modne" miejsce, tylko mały osiedlowy klub. To świetne rozwiązanie dla osób mieszkających w dużych miastach. Dokąd mam niby pójść na spacer? Do "parku", którego przejcie zajmie mi szalone 5-10min? Czy może powinnam spacerować po galeriach handlowych?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-01-2011, 9:19
Post: #6
RE: spacery
Nagonka? A niby w którym miejscu? Wyraziłem jedynie moje zdanie (którego nie zmienię), że ten sam czas korzystniej jest przeznaczyć na ruch na świeżym powietrzu, niż w zamkniętej sali. Kontakt z otwartą przestrzenią i powietrzem cały czas w ruchu, w wymianie, jest lepszym regulatorem wewnątrzorganicznych procesów od wdychania cudzego zapachu. Smród cywilizacji, który jest na ulicach i drogach jest taki sam, jak w sali klubowej, tylko nie odczuwamy go tak mocno, jak na zewnątrz, bo w sali króluje inny "zapaszek".
Nagonka byłaby wtedy, gdybym napisał kilka postów, w których atakowałbym fitnessowy sposób rekreacji. Ale każdemu wolno robić, co chce. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-02-2011, 11:17
Post: #7
RE: spacery
A ja i tak będę chodzić na aerobik! ;P Może pocieszy Cię fakt, że do klubu chodzę na piechotę. 20 minut w jedną stronę i 20 minut w drugą...(no dobra, z powrotem schodzi się dłużej, bo jestem wykończona ;P) Czyli dodatkowo spędzam czas na świeżym powietrzu! Liczy się? Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2011, 9:31
Post: #8
RE: spacery
Pewnie, że się liczy Smile A nie pomyślałaś, aby iść... 45 minut w jedną stronę? Zimą faktycznie w 4 ścianach cieplej, ale wiosną, latem i jesienią dałbym sobie spokój. Ćwiczenia rozwojowe możesz machnąć w domu... chyba, że masz niesamowity strój i chodzi o błysk zazdrości w oczach koleżanek Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2011, 10:11
Post: #9
RE: spacery
45 min? Chyba na czworaka i tyłem Tongue Faktycznie latem nie garnę się do tych śmierdzących sal...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-02-2011, 8:16 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-02-2011 8:17 przez Belfegor.)
Post: #10
RE: spacery
Chyba na czworaka i tyłem

Dobre! Dobre! I jeszcze fikołeczki i skakaneczka... Nareszcie się rozumiemy SmileSmileSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | aktywniepozdrowie.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS