Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ładna buzia
07-09-2010, 14:13
Post: #1
ładna buzia
Witam! Mam pytanie odnośnie tego działu Tongue ...mam nadzieję. Słyszałam od siostry, że wypijanie codziennie zamiast herbaty naparu z bratka bardzo poprawia wygląd skóry. Muszę przyznać, że u niej widać efekty, ale kiedy sama spróbowałam...okropność!!! Czy ktoś może mi jeszcze zagwarantować, że wytrwałość w piciu tego świństwa sprawi, że moja cera będzie przypominać brzoskwinkę?! Huh
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-09-2010, 11:46
Post: #2
RE: ładna buzia
Cześć!
Niedawno skusiłam się na eksperyment z bratkiem. Pije go codziennie jeden lub dwa kubki, co prawda nie tak jak w instrukcji tylko zalewam cały kubek i jak przestygnie to pije. Nie zastąpiłam nim herbaty bo tej pije bardzo duże ilości...
ale efekt... efekt jest i to rewelacyjny!
naprawdę jestem w szoku, po niecałych 2 tygodniach nie mam na buzi żadnej krostki!
a do smaku tych ziółek można się przyzwyczaić, ja parze w dużym kubku to wtedy smak nie jest tak intensywny
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-09-2010, 13:54
Post: #3
RE: ładna buzia
Dzięki! Spróbuję i może za jakiś czas potwierdzę to działanie Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-09-2010, 14:15
Post: #4
RE: ładna buzia
Przypomniałam sobie, że kiedyś (naprawdę dawno) piłam inne ziółka.
Byłą to mieszanina specjalnie przeznaczona na problemy trądzikowe. Była paskudna, naprawdę obrzydliwa w smaku. W moim przypadku mieszanina ta dawała efekt wprost odwrotny do zamierzonego.

dlatego co do Bratka byłam sceptyczna na początku ale w jego przypadku zupełnie niepotrzebnie!

powodzenia życzę Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-09-2010, 10:02
Post: #5
RE: ładna buzia
2 tygodnie mówisz? :/ muszę się uzbroić w cierpliwość, bo piję dopiero 5 dzień i na razie efektu brak Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-09-2010, 10:52
Post: #6
RE: ładna buzia
Potwierdzam skuteczność bratka, smakuje jak ziółka, ale daje efekty. Dodatkowo polecam smarowanie twarzy na noc maścią z witaminą A (maść witaminowa) lub wazeliną-przyśpiesza gojenie krostek i wygładza cerę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-02-2011, 10:22
Post: #7
RE: ładna buzia
Słyszę zewsząd, że chemia szkodzi, a przecież kremy do twarzy i całego ciała są niczym innym, jak właśnie chemią z dodatkiem czegoś naturalnego. To produkty przetworzone. Czy aby nie szkodzą bardziej, niż pomagają? Mnie na razie wystarcza to, co dała mi natura, ale lata lecą i żadna z nas nie chce wyglądać jak zasuszona morela. Jak to jest z tymi kosmetykami? Reklama nie raz mówiła półprawdy, a jak wiadomo niecała prawda, to kłamstwo... Undecided
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2011, 8:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-02-2011 8:30 przez Zuzanka.)
Post: #8
RE: ładna buzia
Jeśli chodzi o bratka to już od jakiegoś czasu piję go dwa razy dziennie i nie ma efektu Sad choć przyznam się, że czasem zapomnę wypić, więc może jak w końcu się zmobilizuję to i efekty się pojawią. Póki co czekam cierpliwie Smile

Uwielbiam Czekoladę Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-02-2011, 9:19
Post: #9
RE: ładna buzia
Myślałam, że chociaż tutaj dostanę odpowiedź... a tu tylko o bratkach rozmawiają Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-02-2011, 10:21
Post: #10
RE: ładna buzia
no cóż, to jest forum o żywieniu, a kremów się nie je, więc takiego tematu nie poruszaliśmy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | aktywniepozdrowie.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS