Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
co na drugie śniadanie
14-02-2011, 15:37
Post: #11
RE: co na drugie śniadanie
a z czym ty jeszcze robisz te babeczki? Zawsze się tak mówi, że ilość pomysłów jest nieograniczona, ale jak przychodzi co do czego to wydaje mi się, że wszystko już było :/ może mnie czymś zaskoczysz?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2011, 8:19
Post: #12
RE: co na drugie śniadanie
pewnie nie, lubię dorzucić czerwoną fasolkę, cebulkę i jakieś mięsko albo brokuły, paprykę i kukurydzę. Jedna z moich ulubionych kombinacji to babeczka z kaszy gryczanej z fetą Smile kuszą mnie jeszcze babeczki na słodko, ale póki co nie próbowałam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-02-2011, 13:46
Post: #13
RE: co na drugie śniadanie
ciekawe Smile mi najbardziej odpowiadają sałatki na śniadanie. Czasem zawijam je w naleśnik, a czasem po prostu pakuje je w pojemniczek. tylko później nie ma jak umyć takiego pojemniczka :/ no i trzeba pamiętać o widelcu Tongue

Uwielbiam Czekoladę Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-01-2012, 9:35
Post: #14
RE: co na drugie śniadanie
Wystarczą pokrojone warzywa lub owoce i do tego pestki dyni lub słonecznika. Można też wycinąć świeży sok i zjeśc kanapkę z ciemnego pieczywa
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-01-2012, 14:30
Post: #15
RE: co na drugie śniadanie
jeśli ktoś ma warunki w pracy to polecam serek wiejski z pomidorem i szczypiorkiem, wersja z tuńczykiem i pomidorem też jest smaczna, a do tego chleb, oczywiście razowy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | aktywniepozdrowie.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS