Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy chcesz żyć w cieniu atomu?
06-04-2011, 8:09
Post: #2
RE: Czy chcesz żyć w cieniu atomu?
Dla tych, którzy chcą wiedzieć coś więcej o otaczającej ich rzeczywistości, a przy okazji nawiązując do powyższego postu [ja - podobnie do Elwiry jestem przeciw elektrowni atomowej w Polsce; są inne źródła energii, które należy efektywnie wykorzystać], przytaczam informację, którą znalazłem na stronie stopcodex.pl
Warto przeczytać, bo dotyczy nas wszystkich.

Prawdziwe intencje polityków z Unii Europejskiej zostały właśnie całkowicie odkryte. Odpowiednim rozporządzeniem, wydanym w trybie PILNYM podwyższyli oni dopuszczalną normę radioaktywności w żywności z 600 do 12500 bekereli na kilogram !
Z dniem 27 marca 2011 roku Unia Europejska, w trybie pilnym (przyspieszonym), wprowadziła w życie nowe rozporządzenie dot. dopuszczalnej ilości radioaktywności w pożywieniu /(EU) Nr. 297/2011) /, nagle podwyższając tą granicę aż 25-krotnie !
Poprzednia granica była ustalona na 600 bekereli na kilogram pożywienia i była już podwyższona, ze względu na przepisy unijne, nakazujące napromieniowywać każdą transportowaną żywność. Nowa "bezpieczna granica" to 12500 bekereli na każdy kilogram pożywienia !!!
Tym razem nie ma przypadku! Rozporządzenie już w tytule informuje, że podwyższenie normy związane jest z katastrofą w Fukushimie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Czy chcesz żyć w cieniu atomu? - Belfegor - 06-04-2011 8:09



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | aktywniepozdrowie.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS