Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Woda z filtra
27-10-2010, 19:40
Post: #5
RE: Woda z filtra
Co do diety, to faktycznie nie polecam tu wody wodociągowej jako najlepszego źródła składników mineralnych, żywność znacznie lepiej się do tego nadaje. Jednak, jak wspomniałam wcześniej, picie wody bez tych składników może się dla nas źle skończyć.

-------
Rozbawiło mnie to tłumaczenie, proszę wybaczyć, bo skoro woda wodociągowa nie jest najlepszym źródłem składników mineralnych, to proszę mi powiedzieć, dlaczego nie wolno mi pić wody z filtra + składniki mineralne w warzywach, owocach, suplementach???
Badania przeprowadzone przez niezależną instytucję zajmującą się sprawami wody WQA wyraźnie pokazały, że picie wody z filtra osmotycznego (stosowane w amerykańskiej marynarce wojennej od pierwszych lat 60- tych XX wieku, a zatem już z 50- letnią tradycją!) nie ma żadnego szkodliwego wpływu na stan zdrowia pijących.
Będę się czepiał, jak pijany płotu i będę prosił o odpowiedź - czy picie wody z filtra osmotycznego + właściwe odżywianie się jest wystarczające, czy muszę mimo wszystko szukać jakiś elektrolitów w butelkach z płynem, o których nic nie wiem, poza tym, że ktoś go sprzedaje i wypisuje mi na etykietach, co chce wypisać.
Zawsze wyobrażałem sobie organizm człowieka jako złożoną maszynerię, która potrafi dostosować do własnych potrzeb minerały, które dotarły nie za sprawą picia, a za sprawą jedzenia, bez szkodliwości dla organizmu, jeśli minerały zostały dostarczone w odpowiedniej ilości.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Woda z filtra - Belfegor - 11-10-2010, 9:59
RE: Woda z filtra - Aleksandra Koper - 25-10-2010, 14:10
RE: Woda z filtra - Belfegor - 26-10-2010, 9:34
RE: Woda z filtra - Aleksandra Koper - 26-10-2010, 11:49
RE: Woda z filtra - Belfegor - 27-10-2010 19:40
RE: Woda z filtra - Aleksandra Koper - 28-10-2010, 7:22
RE: Woda z filtra - Belfegor - 28-10-2010, 8:21
RE: Woda z filtra - Aleksandra Koper - 28-10-2010, 12:50



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | aktywniepozdrowie.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS