Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wegetarianizm a niemowlęta
06-09-2010, 10:20
Post: #5
RE: wegetarianizm a niemowlęta
Mam przyjaciół, którzy są wegetarianami od zawsze, nigdy nie jedli mięsa, podobnie jak ich rodzice, którzy wprowadzili taki styl życia w rodzinie wiele lat temu, zanim w Polsce zaczęło być o tym głośno. Moi przyjaciele mają dwie córki, również wegetarianki, nastolatki, które nigdy w życiu nie jadły mięsa. Cała rodzina jest zdrowa i nie ma u nich niedomagań ponad średnią statystyczną; po prostu, jeśli chorują, to na to samo, co reszta populacji mięsożernej. Chciałbym poznać przyczynę ich normalności, bo wnioskując z odpowiedzi powyżej, powinni borykać się z jakimiś brakami w organizmie. Nie borykają się! Według mnie wegetarianizm jest tak samo akceptowany przez ciało człowieka, jak mięsożerność (ze wskazaniem in plus dla wegetarianizmu z wielu powodów, o których myślę niebawem ktoś tu napisze). Nie widzę sensownego tłumaczenia, które stawiałoby wegetarianizm w pozycji gorszej od diety z udziałem mięsa. Wystarczy odżywiać się różnorodnie oraz dużo ruszać się na świeżym powietrzu, gdzie słońce zaopatrzy nas w potrzebną witaminę D, a nie będzie potrzeby demonizowania i straszenia ludzi niedoborami w organizmie człowieka z winy diety wegetariańskiej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
wegetarianizm a niemowlęta - IceFlower - 23-08-2010, 10:34
RE: wegetarianizm a niemowlęta - Maria Jakubowska - 24-08-2010, 18:47
RE: wegetarianizm a niemowlęta - IceFlower - 25-08-2010, 21:35
RE: wegetarianizm a niemowlęta - Maria Jakubowska - 27-08-2010, 13:21
RE: wegetarianizm a niemowlęta - Belfegor - 06-09-2010 10:20
RE: wegetarianizm a niemowlęta - Maria Jakubowska - 08-09-2010, 8:55



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | aktywniepozdrowie.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS