Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diety co wyszczuplają... portfel
05-05-2011, 10:17
Post: #1
Diety co wyszczuplają... portfel
Ostatnio, gdzie nie spojrzę jest dużo zachęt do stosowania diet - przeróżnych. W telewizji, w internecie, na bilbordach i wszystkie gwarantują mi, że jak zacznę stosować "ich" - to znaczy tych, którzy je zachwalają (czytaj: sprzedają) - dietę, to rach-ciach i w tydzień stracę 5 kg, a może nawet 10 kg. Super, ale od razu włącza mi się lampka, która zadaje pytanie: czy aby taka szybka utrata wagi jest zdrowa? Wydaje mi się, że przede wszystkim chodzi o systematyczne i powolne tracenie wagi, bo wówczas nie grozi efekt jo-jo. O osłabieniu organizmu już nie wspominam. Skoro logika mi podpowiada, że powolne i systematyczne tracenie wagi ciała jest zdrowsze i bez ryzyka efektu jo-jo, to po co mam sięgać po jakąś dietę cud, jeśli ten sam efekt mogę uzyskać dzięki samodyscyplinie? Tak oto rozmyślając, jak się pozbyć kilku kilogramów z bioder, odkryłam, że diety cud są faktycznie cudowne, bo przede wszystkim szybko i skutecznie wyszczuplają mi portfel. Innym "naiwnym" moim koleżankom także. Kłopot jest jednak z tym, że kiedy po cudownej diecie nadchodzi efekt jo-jo, portfel pozostaje chudy i nic nie chce samo do niego wskoczyć Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Diety co wyszczuplają... portfel - Elvira - 05-05-2011 10:17



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | aktywniepozdrowie.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS