Forum aktywniepozdrowie.pl
ciekawe miejsca - Wersja do druku

+- Forum aktywniepozdrowie.pl (http://forum.aktywniepozdrowie.pl)
+-- Dział: CIEKAWOSTKI (/forum-17.html)
+--- Dział: NOWOŚCI (/forum-52.html)
+--- Wątek: ciekawe miejsca (/thread-17.html)



ciekawe miejsca - Kocurek - 25-08-2010 21:50

Gdzie zjeść?
Nie mam czasu gotować Sad ale w pracy mam godzinną przerwę, więc można wyskoczyć do jakiejś knajpy Smile Znacie jakieś ciekawe miejsce, może ze zdrową żywnością? Szukam miejsc w pobliżu metra centrum.


RE: ciekawe miejsca - Belfegor - 26-08-2010 5:59

(25-08-2010 21:50)Kocurek napisał(a):  Gdzie zjeść?
Nie mam czasu gotować Sad ale w pracy mam godzinną przerwę, więc można wyskoczyć do jakiejś knajpy Smile Znacie jakieś ciekawe miejsce, może ze zdrową żywnością? Szukam miejsc w pobliżu metra centrum.

W pobliżu, którego centrum? Koło metra w Krakowie, czy koło metra we Wrocławiu?


RE: ciekawe miejsca - Kocurek - 26-08-2010 12:22

w Warszawie


RE: ciekawe miejsca - doodle - 29-08-2010 20:08

polecam Kocurku restaurację Green Patio przy ul. Nowogrodzkiej 47a mają tam smaczne menu, zdrowe przekąski dla wegetarian i nie-wegetarian, od lipca do dzisiaj można było nawet wypożyczyć sobie u nich rowery. Naprawdę fajne miejsce Smile


RE: ciekawe miejsca - natka - 30-08-2010 14:04

Z ciekawych miejsc w stolicy, ale niestety dalej od metra centrum, mogę polecić Eko Naleśnikarnię przy ul. Kopernika 25 (tuż przy ul. Tamki). Można zjeść naprawdę smaczny i przygotowany z surowców ekologicznych obiad (polecam naleśniki ze szpinakiem i serem kozim Smile pyszności!) Mało tego! Naleśniki serwowane są tam na jednorazowych talerzach z...trzciny cukrowej Big Grin Naprawdę warto zobaczyć! Jedyny problem to dość mało miejsca w lokalu, ale dla chcącego nic trudnego Smile


RE: ciekawe miejsca - Kocurek - 31-08-2010 13:03

Dzięki, do obu miejsc mam niedaleko, więc powinnam w trakcie przerwy w pracy zdążyć tam wpaść. Postaram się wypróbować oba miejsca, choć naleśnikarnia bardziej mnie kusi Tongue


RE: ciekawe miejsca - Kocurek - 24-01-2011 15:03

Odkryłam ostatnio nowy ciekawy bar i przypomniało mi się o tej dyskusji Smile
Bar ten to GreenPeas przy ulicy Szpitalnej 5 w Warszawie, więc samiuśkie centrum Smile
Miejsce jest eko, a naje się każdy i wegetarianie i mięsożercy.