Forum aktywniepozdrowie.pl

Pełna wersja: ciekawe miejsca
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Gdzie zjeść?
Nie mam czasu gotować Sad ale w pracy mam godzinną przerwę, więc można wyskoczyć do jakiejś knajpy Smile Znacie jakieś ciekawe miejsce, może ze zdrową żywnością? Szukam miejsc w pobliżu metra centrum.
(25-08-2010 21:50)Kocurek napisał(a): [ -> ]Gdzie zjeść?
Nie mam czasu gotować Sad ale w pracy mam godzinną przerwę, więc można wyskoczyć do jakiejś knajpy Smile Znacie jakieś ciekawe miejsce, może ze zdrową żywnością? Szukam miejsc w pobliżu metra centrum.

W pobliżu, którego centrum? Koło metra w Krakowie, czy koło metra we Wrocławiu?
w Warszawie
polecam Kocurku restaurację Green Patio przy ul. Nowogrodzkiej 47a mają tam smaczne menu, zdrowe przekąski dla wegetarian i nie-wegetarian, od lipca do dzisiaj można było nawet wypożyczyć sobie u nich rowery. Naprawdę fajne miejsce Smile
Z ciekawych miejsc w stolicy, ale niestety dalej od metra centrum, mogę polecić Eko Naleśnikarnię przy ul. Kopernika 25 (tuż przy ul. Tamki). Można zjeść naprawdę smaczny i przygotowany z surowców ekologicznych obiad (polecam naleśniki ze szpinakiem i serem kozim Smile pyszności!) Mało tego! Naleśniki serwowane są tam na jednorazowych talerzach z...trzciny cukrowej Big Grin Naprawdę warto zobaczyć! Jedyny problem to dość mało miejsca w lokalu, ale dla chcącego nic trudnego Smile
Dzięki, do obu miejsc mam niedaleko, więc powinnam w trakcie przerwy w pracy zdążyć tam wpaść. Postaram się wypróbować oba miejsca, choć naleśnikarnia bardziej mnie kusi Tongue
Odkryłam ostatnio nowy ciekawy bar i przypomniało mi się o tej dyskusji Smile
Bar ten to GreenPeas przy ulicy Szpitalnej 5 w Warszawie, więc samiuśkie centrum Smile
Miejsce jest eko, a naje się każdy i wegetarianie i mięsożercy.
Przekierowanie